KLIPSY (GRZBIETY)

Grzbiety zamykające torebki zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Grzbiety pasują zarówno do każdego z oferowanych przez nas organizerów na przyprawy, jak i do zamykania opakowań kawy, herbaty, makaronów, kasz, chipsów, czy karmy dla zwierząt i wielu, wielu innych. Niezastąpione przy przechowywaniu świeżych przypraw, dziecięcych kaszek, mąki czy cukru. Pozwalają na zabezpieczenie torebki na całej jej długości niezależnie od tego czy jest mała, czy duża. Suwaki są bardzo łatwe do założenia na wybrane opakowanie, wystarczy zagiąć górne krawędzie opakowania i wsunąć w szczelinę grzbietu. Założony klips doskonale zapobiega wysypywaniu się, wysychaniu oraz wietrzeniu zawartości. Nasze produkty spożywcze pozostają świeże przez długi czas i nie rozsypują się w szafce czy lodówce.


UWAGA! Jeśli zamówisz przyprawnik to zestaw klipsów i naklejek do niego dostaniesz GRATIS!


Klipsy można kupić także jako osobny produkt lub jako dodatkowe, zapasowe grzbiety.

Wymiary: 15x15x160 mm

Komplet zawiera 10szt. klipsów.

CENA: 9,90zł

klipsy
klipsy

NAKLEJKI Z NAZWAMI PRZYPRAW - KOLOR CIEMNY ANTRACYT

W ofercie posiadamy cztery zestawy naklejek, z których każdy zawiera inne nazwy przypraw. Jeden zestaw zawiera 23 naklejki z nazwami przypraw oraz 3 naklejki do wpisania dowolnej nazwy.

UWAGA! Jeśli zamówisz przyprawnik z serii akrylowych lub drewniany CHILLI to zestaw naklejek (komplet BAZYLIA) i klipsów dostaniesz GRATIS! Można je kupić także jako osobny produkt lub jako dodatkowe, zapasowe naklejki do przyprawnika.

Wymiary pojedynczej naklejki: 10×100 mm
Komplet zawiera 26szt. (23 + 3) naklejek.

CENA: 6,90zł

naklejki

NAKLEJKI Z NAZWAMI PRZYPRAW - ODCIENIE BRĄZU Z FAKTURĄ DREWNA

W ofercie posiadamy cztery zestawy naklejek, z których każdy zawiera inne nazwy przypraw. Jeden zestaw zawiera 23 naklejki z nazwami przypraw oraz 1 naklejkę do wpisania dowolnej nazwy.

UWAGA! Jeśli zamówisz przyprawnik z drewniany CHILLI+, CURRY lub DARIUS to zestaw naklejek (komplet BAZYLIA) i klipsów dostaniesz GRATIS! Można je kupić także jako osobny produkt lub jako dodatkowe, zapasowe naklejki do przyprawnika.

Wymiary pojedynczej naklejki: 160×100 mm
Komplet zawiera 24szt. (23 + 1) naklejek.

CENA: 8,90zł

Naklejki drewno
Close Menu